Rekabetçi fiyatlarımızı öğrenmek için hemen yazın!

 

 Satış ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verecektir.

 

 satis@hayatplastik.com 

Hakkımızda

2017 yılından itibaren plastik sektöründe hizmet veren şirketimiz, içinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerini iyi analiz ederek müşterilerimize kaliteli hizmet vermektedir. İlk amacımız iş ortaklarımıza kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet vererek onları kendi sektörlerinde rekabetçi olmalarını sağlamaktır. Sürdürülebilirliğe önem veren şirketimiz, çalışanlarına sağladığı hem iç hem dış eğitimlerle her zaman dinamik yapısını korumaktadır.

 

FABRİKADAN BİLGİLER

 

Adana'da bulunan fabrikamız en son teknolojiye sahip olması ile birlikte yatırım planlarını daha da ileriye taşımaktadır. Anlık olarak 300 ton / ay kapasitesi bulunan fabrikamızın kapasite hedefi yatırımlarla birlikte 1.000 ton / ay olması yönündedir. Dünya'daki yeni nesil teknolojiyi fabrikamıza entegre ederek birim zamanda kaliteli verimi arttırma çalışmalarımız devam etmektedir. 

 

Ürünlerimizi baskılı ve baskısız yapabilmekle birlikte fotoselli ürünler de üretebilmekteyiz. Gıda sektörü dahil bir çok sektöre hizmet verebilmek için gerekli belgelere sahibiz.